BMW M4 GT3 kupeja devās uz papildu testiem

24-июл, 17;45 admin 134
Visi BMW fani jau gaida ļoti gaidīto BMW M4 Coupe. Automašīnu un sporta braucēji gaida ar vienlīdz lielu aizrautību, kuri var paļauties uz uzlaboto BMW M4 GT3 aprīkojumu. Sīkāka informācija par jaunajiem priekšmetiem ir sniegta zemāk.
Tikai citu dienu BMW pārstāvji Dingolfingā no automašīnu rūpnīcas vārtiem izrāva divu spaiņu skaisto M4 GT3 prototipu, kas tiks nosūtīts papildu braukšanas pārbaudēm! Pārbaudes tiks veiktas autodromā Miramasā (Francija).

Pēc ražotāja teiktā, jaunā kupeja aizstās pašreizējo M6 GT3 sacīkšu modeli. Šis notikums gaidāms 2022. gadā, lai gan dažās individuālajās sacīkstēs M4 GT3 sacentīsies nākamgad, kas ļaus pārvērtēt automašīnu reālos konkurences apstākļos!

Automašīnas civilie modeļi lielā mērā atkārto tā sacīkšu brāļa dizainu. Zem pārsega ir arī rindiņā esošs "sešinieks", kas atšķirsies pēc specifikācijas, taču izstrādātāji par to vēl nav izplatījušies.
Paredzams, ka dzinēji spēs nodrošināt jaudu no 480 līdz 510 ZS. kas ir vairāk nekā pietiekami sacīkšu automašīnai, nemaz nerunājot par civilo versiju, kas tradicionāli tiek izpildīta vislabākajā izpildījumā un nevainojamā kvalitātē!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/