BMW uz laiku slēdz Minhenes rūpnīcu modernizācijai

24-июл, 17;42 admin 138
No 2020. gada 24. jūlija līdz 4. septembrim BMW slēgs vienu no savām vadošajām Minhenes rūpnīcām. Iemesls ir vienkāršs - ir nepieciešams veikt visa aprīkojuma būtisku modernizāciju un sagatavot montāžas līnijas koncerna jauna elektromobiļa, kas ir ilgi gaidītais BMW i4, ražošanai.
Tomēr modernizācijas iemesls slēpjas ne tikai jaunajā modelī. Pēc galvenā inženiera sacītā, tiek izstrādāta universāla montāžas līnija, kas spēs salikt automašīnas ar jebkura veida motoriem, sākot ar benzīna un dīzeļdegvielas iespējām un beidzot ar hibrīdu instalācijām un visu elektrisko piedziņu, piemēram, tādu, kāda tiks uzstādīta BMW i4.

Tas viss palielina elastības pakāpi būvēšanas procesā. Tātad tiks uzstādīts aprīkojums augstsprieguma akumulatoru, dažādu elektroniku un citu modernu komponentu uzstādīšanai. Protams, šādai līnijai nepieciešama atjautība un pārdomāta loģistika. Tam palīdz dažādas virtuālās realitātes sistēmas un datortehnoloģijas, kas kontrolē līniju.
Minhenes rūpnīca seko BMW montāžas līnijas pēdās Dingolfingā, kas jau ir veiksmīgi modernizēta un masveidā pārbūvējusi konveijeru elektrisko automašīnu ražošanai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/